Vybíráme nábytek do kanceláře

V kanceláři trávíte velkou část dne a tomu by mělo být uzpůsobené její vybavení. Kancelářský nábytek by měl být funkční a zároveň musí vypadat dobře. Ve špatně zařízené místnosti se vám jistě nebude pracovat dobře. Zapomínat by se nemělo ani na použitou barvu v kanceláři. Obecně platí, že by se pro kancelář neměly volit příliš tmavé barvy, naopak osvědčené barvy jsou bledě modrá, bílá a zelená.

průhledné židle

Skvěle uvařené a naservírované jídlo si jistě vychutnáte mnohem lépe, pokud nebudete sedět na nepohodlné židli. V luxusních restauracích je základ sedět na pohodlné židli u dobře vypadajícího stolu. Proč si tedy nedopřát tento komfort i u vás doma. Mnoho lidí si myslí, že nejsou židle podstatným prvkem ve vaší kuchyni, nicméně při správném výběru se židle může stát dominantním prvkem ve vaší kuchyni.

Vybíráme kancelářskou židli

Na výběr kancelářské židle, která je se stolem nejdůležitější kancelářský nábytek je vhodné se zaměřit trochu důkladněji, už jen z důvodu, že v sedavé poloze při zaměstnání trávíme mnoho času. Výběrem vhodné kancelářské židle se dá předejít bolestem zad a nesprávné sezení také ovlivňuje naší produktivitu. Správný výběr pomůže oddálit únavu a ulehčí zátěž meziobratlové ploténky a má vhodnější vliv na páteř.

židle a stoly do restaurace

V dnešní době najdete na trhu nepřeberné množství různých židlí a stolů. Pokud chcete, aby vaše restaurace byla jedinečná, stačí jenom vybrat správný nábytek. Luxusní italský nábytek podtrhne krásu celého interiéru i exteriéru. Tato italská výroba vám neposkytne pouze moderní a vkusné posezení, vám i vašim hostům nabídne tento nábytek luxusní komfort a pohodlí.

Klasický nábytek z masivního dřeva má stále co nabídnout

masiv1Moderní doba nám dnes každému dává na výběr nespočet možností, jak se rozhodnout. Nejinak tomu je i při výběru nábytku a interiéru vašeho bytu.  Abychom Vám alespoň z části pomohli nábytek vybrat, uvedeme několik výhod, kterými disponujeme nábytek z masivu, který je taktéž v naší nabídce.

Jídelní židle KUADRA

Vynikající odolná židle v mnoha různých provedeních

Kolekce židlí KUADRA od italského výrobce Pedrali patří díky svým vlastnostem, designu i poměru ceny a kvality k velmi oblíbeným. Zahrnuje přes 50 různých modelů jídelních i barových židlí, které jsou vhodné jak pro bytové interiéry, tak pro restaurace, kavárny a jídeny, ale také kanceláře a konferenční místnosti. V nabídce nechybí ani lavice určené do čekáren.

Proč má smysl investovat více do kancelářské židle a jak poznat tu správnou

kancelarske-zidle-postavy rProč si připlatit za kvalitní kancelářskou židli, když si můžu koupit "podobnou" levněji? To je otázka, se kterou se často setkáváme. Následující řádky vám poskytnou jasné informace o tom, proč má smysl si vybrat kvalitní kancelářskou židli, jak ji poznat a v čem se liší od laciných výrobků, které mohou na první dojem vypadat obdobně.

Pokud někdo tvrdí „Koupím si levnější kancelářskou židli a za rok si můžu koupit novou.", my říkáme "Ano, ale celou dobu sedíte na špatné židli a akorát ji vyměníte za další špatnou."