Špičkové kancelářské židle SITLAND


Nábytek Vazda se od roku 1994 specializuje na dovoz a prodej kancelářských židlí SITLAND, jejichž předností je moderní design, trvale nejvyšší kvalita a dlouhá životnost. Sitland je přední italský výrobce, který disponuje vlastním vývojovým centrem i výrobou všech komponentů. Pořiďte si kvalitní kancelářské židle od nás.

 

 • kancelarske zidle ergonomicke provedeni

  Ergonomické i zdravotní
  provedení.
 • kancelarske zidle design komfort

  Atraktivní design a komfortní
  pohodlí.
 • kancelarske zidle prodlouzena zaruka

  Prodloužená záruka na 5 let.

 

martexoffice czKancelářské židle jsou často pracovním nástrojem, proto jim věnujeme zvláštní pozornost. Vše najdete přehledně a podrobně na webu

www.martexoffice.cz

Kancelářské židle SITLAND poskytují pohodlí a ergonomický design

 

kancelarske kreslo SitItVybírat můžete od jednoduchých pracovních židlí, přes komfortní kancelářské židle vhodné do designérských studií i hotelů až po luxusní manažerská křesla. Nabízíme pouze kvalitní kancelářské židle, které splňují nejvyšší současné standardy a zároveň nabízejí hodnotný design. Veškeré židle jsou vhodné k počítači i k psacímu stolu. K židlím si vyberte také kvalitní kancelářský nábytek

Životnost kancelářských židlí Sitland máme spolehlivě ověřenou na 10 a více let při každodenním používání. Na židle zajišťujeme záruční i pozáruční servis či dodání náhradních dílů.

Dlouhá životnost s 5letou zárukou

Předností kancelářských židlí Sitland je bytelná konstrukce a vysoká nosnost až 150 kg. Životnost kancelářských židlí Sitland je při každodenním používání ověřena na 10 a více let. Na všechny modely poskytujeme prodlouženou záruku 5 let a na kancelářské židle zajišťujeme záruční i pozáruční servis a veškeré náhradní díly.

 

Konstrukční mechanismy

synchronni mechanismusZákladní mechanismus - jednoduchá konstrukce uchycená uprostřed sedáku. Po odjištění umožňuje houpání. Židli je možné zablokovat pouze v pracovní pozici, sedák a opěrák tvoří obvykle jeden pevný celek.

Permanent contact - nastavení se provádí uvolněním/utažením šroubu s velkou plastovou hlavou. Dle konstrukce se rozsah nastavení může lišit, umožňuje nastavit sklon opěradla, výšku opěradla, případně i hloubku sedáku, aretace dotažením šroubu v kterékoliv pozici.

Decentralizovaný multiblok - používá se v případě, kdy sedák a opěrák tvoří pevný celek, tzv. mušli. Mechanismus je uchycen pod koleny v přední části sedáku, takže po odjištění a zhoupnutí vzad nedochází ke zvedání kolen. U této konstrukce je sedák vůči opěráku stále ve stejném úhlu, chybí tedy možnost jejich nezávislého nastavení. Aretace ve 4 - 5 pozicích. Ideální nastavení k pc.

Synchronní mechanismus - základem je nezávisle upevněný sedák a opěrák. Při odjištění se opěrák naklání ve větším úhlu než sedák, ale jejich pohyb je synchronní. Tento typ umožňuje lépe nastavit vhodnou pracovní pozici s ohledem na individuální potřebu každého uživatele. Tyto židle s nastavitelnou bederní opěrkou jsou vhodné pro osoby trpící bolestí zad i s jinou zdravotní indispozicí. Kromě toho může být doplněn nezávislým posuvem a nastavením sklonu sedáku. Aretace ve 4 - 5 pozicích, u špičkových modelů až v 11 pozicích.

Nabízíme pouze kvalitní kancelářské židle, které splňují nejvyšší současné standardy a zároveň nabízejí hodnotný design.

Kvalitní konstrukční materiály

kolecka podruckyHlavními konstrukčními materiály jsou plast, hliník a ocel. Ekonomické židle mají plastový kříž vyrobený z nylonu, vyšší modely disponují křížem z leštěného hliníku. Povrchová úprava kovových částí se provádí práškovou barvou nebo chromováním. Mechanismy kvalitních židlí jsou vyrobeny z oceli, která zajišťuje jejich správnou funkci a dlouhou životnost.

Područky - pro každou židli je na výběr několik typů područek, které mohou být základní pevné nebo nastavitelné až ve 4 směrech - výška, šířka, posuv, natáčení. Pro více informací nám zavolejte nebo zašlete e-mail.

Kolečka - standardně jsou dodávána plastová kolečka určená na koberec, volitelná jsou kolečka gumová pro tvrdé podlahy, nebo dutá designová kolečka.

Odolné čalounění a potahové materiály

Nabídka potahových materiálů zahrnuje látky, koženky, síťoviny a kůže. Vybírat lze z několika typů a velké škály barev. Základním parametrem z hlediska životnosti je odolnost potahového materiálu vůči otěru, která se určuje podle tzv. Martindaleových cyklů, kvalitní materiály vydrží i více než 100 tisíc cyklů.

Vyberte si kvalitní čalouněné látkové i kožené kancelářské židle, navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu Nábytek Vazda v městské části Praha 3 – Žižkov a kromě kancelářských židlí si vyberte také jídelní židle a barové stoličky.

Vyzkoušejte si kancelářské židle přímo v práci

Investujte do kvalitní kancelářské židle k pc nebo psacímu stolu. Neničte si záda a využijte flexibilní nastavení, kterými disponují zdravotní kancelářské židle z vyšších modelových řad. Navštivte nábytek Vazda, specializovaný prodej kancelářských židlí z dovozu. Židle si můžete vyzkoušet přímo na prodejně nebo využijte půjčení na vyzkoušení. A pokud vybranou židli nemáme skladem, zavolejte nám, produkt rádi objednáme.

 

3D FOTOGALERIE KANCELÁŘSKÝCH ŽIDLÍ

zidle 360 md

 

ZNAČKY

sitland logo sm
diemme logo sm
luxy logo sm
 

Fotogalerie - pracovní židle

 

 

Fotogalerie - manažerská křesla