Moderní kancelářský nábytek


Nábytek Vazda nabízí kvalitní kancelářský nábytek do open-space kanceláří, manažerských pracoven, zasedacích místností a recepcí. Specializujeme se na prodej kancelářského nábytku od výrobců Martex, Quadrifoglio a MDD. Každý výrobce nabízí několik modelových řad od operativního nábytku až po luxusní ředitelské sestavy. Nabídka zahrnuje kancelářské stoly, variabilní open space pracoviště, knihovny, skříně, recepce i řadu praktických doplňků.

 

 • kancelarsky nabytek variabilita provedeni

  Vysoká variabilita rozmístění.
 • kancelarsky nabytek snadne vedeni site

  Snadné vedení síťových
  rozvodů.
 • kancelarsky nabytek ruzna provedeni

  Nastavitelná provedení.

 

Nepodceňujte výběr kancelářského nábytku

Nová kancelář od návrhu k realizaci. Vybavení open-space prostor, manažerských kanceláří, zasedacích místností a recepcí

Klíčem k efektivní práci je vhodné uspořádání, ergonomie a variabilita

Koncept moderní kanceláře je založen na myšlence, aby bylo možné co nejeefektivněji vykonávat rozdílné činnosti, které jsou ovšem základní a běžnou součástí většiny kanceláří. Tyto činnosti lze rozdělit do několika hlavních okruhů zhruba následovně:

 1. samostatná práce, kdy se člověk potřebuje soustředit a mít klid na práci
 2. sdílení myšlenek a informací s kolegy
 3. prezentace s příspěvky a diskusí účastníků
 4. vstupní prostory, odpočinek, občerstvení

Vybavení pracovních prostorů musí v maximální míře respektovat potřeby pracovníků a současně vytvořit příjemné pracovní prostředí. Jedině tak lze docílit vysoké pracovní efektivity a spokojenosti zaměstnanců, jejíž součástí je i podpora týmového ducha.

Poskytujeme specializovaný prodej kancelářského nábytku z masivu i běžných truhlářských materiálů. Vyberte si ergonomické a nastavitelné psací i rohové stoly nebo stoly do L i stoly do I. Součástí kancelářského nábytku nabízíme také vedlejší pracovní desky na míru. K pracovním sestavám si vyberte také kancelářské židle.

martexoffice czKancelářský nábytek tvoří rozsáhlou samostatnou kategorii našeho sortimentu, kterou najdete přehledně a podrobně na webu

www.martexoffice.cz

Přizpůsobeno moderní technice

Každý, kdo dnes pracuje v kanceláři, používá stolní počítač nebo notebook, mobilní telefon i řadu dalších zařízení, které potřebují snadný přístup k elektrické síti. Samozřejmostí našeho kancelářského nábytku je snadná elektrifikace pracovišť i vedení rozvodů počítačové sítě a AV techniky. Počítačová pracoviště jsou vybavena Top-access neboli "horním přístupem" s výklopnou průchodkou obdélníkového tvaru, ve které se nachází vlastní přípojný bod elektroinstalace či připojení k internetu.

 

elektrifikace kancelarskych stolu Pigreco 06elektrifikace kancelarskych stolu Pigreco 10 elektrifikace kancelarskych stolu Pigreco 07elektrifikace kancelarskych stolu Pigreco 02

 

Nejčastějším způsobem u větších kanceláří a open space kanceláří jsou přípojná místa v podlaze, k nimž je potřeba zajistit vertikální svedení kabelů. To je možné řešit nohou stolu, flexibilním vertikálním svodem připojeným v libovlném místě desky. U větších stolových sestav a jednacích stolů bývají kabely vedeny skrze centrální elektrifikační nohu. V případě rozsáhlých kancelářských prostor je možné spojit řadu pracovišť jakousi páteří, kterou tvoří souvislá řada skříněk a v nich je pak proveden rozvod připojení všech pracovišť.

Kancelářský nábytek MARTEX

kancelarsky nabytek YardKancelářský nábytek MARTEX od italského výrobce se vyznačuje rovnými geometrickými tvary, které jsou doplněny bohatou nabídkou barevných odstínů a povrchů. Vybírat lze z několika dekorů dřeva i dýhy, více než deseti barevných odstínů skla a laků. Nábytek je vhodný pro open space kanceláře bez příček s vysokou variabilitou kancelářského nábytku.

MARTEX má u svého nábytku důmyslně propracovaný systém vedení kabeláže přizpůsobený přípojným místům v podlaze. Kabely lze vést v nohách stolů nebo vertikálním svodem připojeným v libovolném místě desky. V případě rozsáhlých kancelářských prostor je možné propojit více pracovišť s centrálním připojením všech pracovišť.

Špičkovou úroveň produktů Martex podtrhuje fakt, že kancelářský stůl OLA byl vybrán mezi 100 nejlepších designových výrobků napříč všemi obory z celé Itálie.

Kancelářský nábytek QUADRIFOGLIO

QUADRIFOGLIO patří mezi největší italské výrobce kancelářského nábytku. Pod značkou Quadrifoglio naleznete v nabídce několik řad operativního nábytku, knihovny a recepce. Široká kolekce zahrnuje nábytek moderního i klasického stylu. Moderní manažerský nábytek je prezentován pod značkou Officity a je rozdělen do čtyř řad s označením X2, X4, X7 a X8.

Kancelářský nábytek MDD

Velmi zajímavá kolekce recepčních pultů, prestižní ocenění Red Dot Design Award i široká škála stolů s variabilním uspořádáním pracovišť řadí polského výrobce MDD na velmi solidní úroveň. Kancelářský nábytek MDD se tak stává ekonomičtější alternativou ověřených italských značek v segmentu nižší střední třídy.

Sestavte si kancelářský nábytek na míru

Prodeji kvalitního nábytku se věnujeme více než 23 let. Navštivte kamennou prodejnu Nábytek Vazda v městské části Praha 3 – Žižkov a vyberte si designový kancelářský nábytek i počítačová pracoviště na míru. Pro potřeby firemního zázemí nabízíme také jídelní židle a barové stoličky. Pro více informací nám zavolejte nebo zašlete e-mail.

 

ZNAČKY

martex logo sm
quadrifoglio logo sm
 

Fotogalerie - kancelářský nábytek