Kancelářský stůl OLA získal již dvě prestižní ocenění

MARTEX_OLA_01MARTEX_OLA_awardsPředstavujeme kancelářský stůl OLA od italského výrobce kancelářského nábytku MARTEX. Tento stůl získal již dvě prestižní ocenění: v roce 2009 ocenění Good Design Award v kategorii "nábytek" a v roce 2010 ocenění RedDot Design Award.

OLA je dílem návrháře Maria Mazzera a je charakterizován svým symbolickým obsahem: eliptická noha obklopuje a chrání energii těch, kteří za stolem sedí, vyjadřuje dynamiku, sílu ale zároveň i lehkost.

Pracovní deska, která je také zaoblená, vystupuje směrem k hostům a vymezuje prostor a postavení. Design stolu je propracovaný tak, aby jej bylo možné použít v jakémkoliv prostoru. Pro použití v kanceláři je stůl vybaven promyšleným systémem vedení kabeláže pro snadné připojení. Doma pak zaoblený stůl působí pohostinně a ozvláštňuje každodenní život.  

Noha je vyrobena z moderního odolného materiálu - CRISTALPLAT - bez povrchové úpravy nebo lakovaná. Deska může být z temperovaného lakovaného skla, z čirého skla s barevným sítotiskem v ploše nohy nebo z MDF s lakovaným povrchem.

Rozměry stolu jsou 2000/2200x1200 mm, velký jednací stůl je sestaven ze dvou částí má průměr 2400 mm, malé jednací stoly pak mají průměr 1600 a 1800 mm.

OLA nabízí estetické a zároveň funkční řešení. Díky široké paletě barev a povrchových úprav si můžete individualizovat Vaši kancelář, jednací místnost či obývací pokoj.

Originalita a nadčasovost jsou jasné známky, které činí stůl OLA výjimečným.   

 

 

Fotogalerie - kancelářský stůl OLA

stul OLA 01stul OLA 02stul OLA 03MARTEX_OLA_12stul OLA 04stul OLA 05

 

Katalogy a ceníky Martex

 

Více na: http://www.martexoffice.cz/kancelarsky-nabytek/manazersky-nabytek/ola/