Nová řada židlí KUADRA XL

PEDRALI_KUADRA_XL_2411PEDRALI_KUADRA_XL_2421PEDRALI_KUADRA_XL_2482Italský výrobce jídelních židlí a stolů PEDRALI přichází s novou řadou židlí KUADRA XL, která dále rozšiřuje již tak velmi bohatou rodinu oblíbených židlí KUADRA.

KUADRA XL je novou interpretací stěžejního modelu Kuadra z nabídky italského výrobce PEDRALI. Kombinuje v sobě čisté linie původního modelu se současným moderním stylem jejich interpretace. Cíl je jasný – moderní vzhled s ještě větším důrazem na detaily a funkčnost.

Nové modely KUADRA XL jsou celkově širší a mají o 1 cm vyšší sedák, než původní typ a současně nižší opěradlo. Výhodou oproti  původnímu modelu je řada variant a provedení jako například nový typ čalounění, křesílko s hranatým podnožím a područkami či otvory pro snazší manipulaci. V kombinaci s ucelenou nabídkou materiálů a barev se zlepšuje jejich využitelnost v nejrůznějších interiérech. Díky precizním geometrickým liniím je KUADRA XL perfektní doplněk každého interiéru, kde se dbá na funkčnost stejně, jako na design. Od domácností, přes restaurace až po velké kongresové sály.

 

KUADRA XL - provedení

  • plastový, překližkový nebo čalouněný sedák. Překližkový sedák je nyní nabízen v několika nových odstínech. Mimo již známé dubové dýhy (bělená, mořená do wengé nebo do černé) nově také dýhu ořech nebo javor.
  • kovové nohy dvou typů - hranaté nohy 20x20 mm nebo kulaté nohy Ø 16 mm.
  • varianta židle nebo křesílko s područkami

 

Fotogalerie - jídelní židle Kuadra XL

PEDRALI_KUADRA_XL_2401PEDRALI_KUADRA_XL_2412PEDRALI_KUADRA_XL_2433PEDRALI_KUADRA_XL_2461PEDRALI_KUADRA_XL_2464PEDRALI_KUADRA_XL_2491PEDRALI_KUADRA_XL_2423PEDRALI_KUADRA_XL_2487PEDRALI_KUADRA_XL_2431

 

Katalogy a ceníky Pedrali

 

Stránky výrobce: www.pedrali.it