Kancelářské křeslo XENIUM - maximální ergonomie

kancelarske-kreslo-Xenium-duo-backPředstavujeme novou moderní pracovní židli XENIUM DUO BACK od společnosti Throna, jednoho z předních italských výrobců kancelářských židlí. Společnost Throna působí na trhu již více než 30 let a její výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a v neposlední řadě také komfortem a ergonomií. Ergonomie je jedním ze zásadních hledisek, na které klade společnost Throna důraz. Ergonomicky navržená židle poskytuje uživateli ideální kombinaci fyzikálních a psychologických podmínek ve vztahu ke všem pracovním činnostem. Na základě těchto požadavků byla ve vývojovém oddělení Throna navržena nová moderní kancelářská židle XENIUM.

Netradičně řešené opěradlo, které se vám přizpůsobí

Kancelářská židle Xenium Duo Back nabízí všem, kteří tráví dlouhé hodiny v sedě za pracovním stolem, dostatečný komfort a zároveň omezuje případné zdravotní problémy, způsobené nevhodným dlouhodobým sezením. Široké možnosti nastavení umožní rychlé nalezení ideální pozice pro každého uživatele. Výškově nastavitelné opěradlo s bederní opěrkou zajišťuje přirozenou oporu zad, rozsah nastavení sedáku a područek garantuje komfortní pozici pro každého uživatele na základě jeho tělesných proporcí. Náklon opěradla synchronizovaný s pohybem sedáku pomáhá při spontánním pohybu a umožňuje velmi snadnou změnu pozice. Specialitou je model XENIUM DUO s dvojitým děleným opěrdlem, které je pružně uchyceno ke konstrukci a umožňuje tak nebývalou volnost pohybu při sezení.

Při výrobě židlí se společnost Throna zaměřuje na pečlivý výběr použitých materiálů a přesně definované postupy výroby včetně následného odstranění odpadu. I díky tomu získala Throna jako jeden z prvních italských výrobců židlí certifikát ISO 14 001.

 

Fotogalerie - kancelářské křeslo Xenium

Xenium Duo dynamicXenium Duo 01Xenium Net 01Xenium Net 02THRONA Xenium-duo-back

 

Katalogy a ceníky Throna

 

Stránky výrobce: www.throna.com