Nábytek do restaurace

Odolný praktický nábytek ověřených výrobců

Většina nábytku v našem sortimentu je vhodná pro restaurace, kavárny, hotely, bary, jídelny a cukrárny. Najdete u nás jídelní a barové židle, stoly, stolové podnože a desky a samozřejmě také nábytek určený pro venkovní použití. Židle i stoly jsou stavěné na velké zatížení tak, aby vydržely častou každoddenní manipulaci. Stejně tak je respektován požadavek na snadnou údržbu výběrem vhodných povrchových úprav a potahových materiálů.

Naše realizace

Dokážeme nabídnout vhodný nábytek do moderního i klasického interiéru s respektováním finančních možností každého investora. Kromě nezávazného zpracování nabídky můžeme vytvořit také 3D vizualizace navrhovaného řešení. Samozřejmostí je možnost zapůjčení a vyzkoušení vzorků.

Na vybrané modely lze poskytnout prodlouženou záruku 2+1 rok.

 

ZNAČKY

pedrali logo smgaber logo sminfiniti logo sm
nardi logo smcontral logo smlabbate logo sm
diemmebi logo smtopalit logo sm
 

Jídelní židle, barové židle, zahradní židle

Vhodné jsou zejména židle s kovovýma nohama, které zajistí dostatečnou pevnost i při vysokém zatížení. Častá je také celodřevěná konstrukce nebo dostatečně robustní plastová konstrukce, která se hodí i pro venkovní použití.

Vhodná povrchová úprava kovových částí (nohou) je komaxit, který odolává mechanickému opotřebení lépe než např. chrom, dále se používá také eloxovaný hliník.

židlí plastových je dobré volit odolné houževnaté plasty, z tohoto hlediska je ideální polypropylen nebo různé technopolymery, ale může to být také nylon. U transparentních židlí je to nejčastěji polykarbonát, který je však náchylnější na poškrábání. Samozřejmostí je možnost stohování židlí.

Dřevěné židle můžeme dodat i jako nemořené a nečalouněné kostry, které se dokončí přesně podle požadavku zákazníka. Díky tomu je možné zajistit barevné sladění s jakýmkoliv interiérem.

 

Stoly, stolové podnože a desky

Praktické jsou stoly s centrální nohou, které nabízejí nespočet různých typů a provedení a umožňují kombinovat v zásadě libovolnou nohu a stolovou desku. K jejich výhodám patří právě umístění nohy uprostřed, takže noha nikdy nepřekáží na kraji stolu. Velmi snadno se také dají sestavovat k sobě do různých kompozic, takže vytvoření stolu potřebné velikosti je otázkou okamžiku. Centrální nohy mohou mít také mechanismus pro sklápění stolové desky, takže po sklopení desky do svislé polohy lze stoly horizontálně stohovat a šetřit místo. To je důležité zejména u venkovního nábytku, který je mimo sezónu nutné uklidit a uskladnit.

V nabídce máme také stoly a stolové podnože klasické konstrukce, se čtyřma nohama. Rozkládání nebývá u těchto stolů zpravidla požadováno, takže většina modelů je nemá. Masivní dřevěné stoly, kovové nohy s lamino deskou nebo skleněnou deskou.

 

Stolové desky, které jsou v gastro provozech velmi namáhané, by měly být dostatečně odolné proti poškrábání, polití či propálení nedopalkem. V tomto vynikají desky werzalitové, které mají na povrchu speciální tvrzenou vrstvu, jsou nabízeny v mnoha rozměrech a dekorech. Do interiéru lze použít také klasické lamino desky, opět v libovolné barvě nebo dekoru, ale i desky dýhované nebo skleněné.

Klademe důraz na odolnost, funkčnost a snadnou údržbu, ale velmi důležitý je pro nás i samotný design nábytku.

Ostatní nábytek pro restaurace

Ostatní zboží v našem sortimentu zahrnuje svítící nábytek, lehátka a soupravy určené k bazénu, svítidla a různé doplňky. Moderní a stylový je svítící nábytek, který dokáže velmi dobře oživit interiér i exteriér - stoly a stolky, taburety, květináče, ale také svítící bary či servírovací pulty.

 

Gastro vybavení

Ve spolupráci s naším partnerem společností Gastro servis Drak s.r.o. nabízíme i možnost nákupu profesionálních kuchyškých spotřebičů a dalšího širokého sortimentu gastro vybavení a techniky. Více informací najdete na stránkách gastro-vybaveni.eu.