Diemmebi

Nábytkové komponenty, židle, stoly, lavice

diemmebi logoDIEMMEBI je výrobce nábytkových komponent a součástí, vyrábí především kovové kostry pro jídelní a kancelářské židle, plastové součásti, stolové podnože a lavice. Kromě komponent nabízí Diemmebi také kolekci vlastního nábytku určeného pro jídelny, restaurace, konferenční místnosti a sály, čekárny, obchodní prostory a pro venkovní použití. Zajímavá je nabídka lavic s kovovou konstrukcí s plastovými nebo překližkovými sedáky a také konferenční židle s řadou volitelných prvků jako např. sklopný stolek, spojky pro spojování do řad, košík na dokumenty pod sedákem apod.

Standardní povrchové úpravy zahrnují práškovou barvu v několika odstínech (základ tvoří šedá, černá a bílá) nebo chrom. Čalouněný nábytek je dodáván bez potahového materiálu připravený na očalounění, Diemmebi čalounění nezajišťuje.

V případě nábytkových součástí jsou stanoveny minimální počty kusů, které je možné objednat, zpravidla 1 paleta. V případě židlí, stolů a dalšího nábytku jsou minimální množství pro odběr nižší. Vzhledem k určení nábytku do komerčních interiérů je min. množství pro objednávku 12ks židle / 3ks stoly a lavice. Podrobnější informace rádi poskytneme na vyžádání.

 

Použití

restaurace a kavárny

kanceláře a čekárny

obchodní prostory

 
Kvalitní odolný nábytek určený do komerčních interiérů, nábytkové komponenty a součásti. Příznivá cena a krátké dodací lhůty.

Dodací lhůty

Standardní dodací lhůty nábytku DIEMMEBI činí 3-5 týdnů.

Pozn.: Termín dodání závisí na typu nábytku a povrchové úpravě.

 
 

Soubory ke stažení

 Soubory jsou přístupné pouze registrovaným uživatelům - Registrace / Přihlášení

 

Video - UPGRADE křeslo a schůdky v jednom

Velmi zajímavým modelem v nabídce Diemmebi je křesílko UPGRADE, které s pouhým otočením promění v 60 cm vysoké schůdky.

 

Fotogalerie

 

Katalogy a ceníky