UPGRADE - plastové schůdky a křeslo v jednom

DIEMMEBI_Upgrade_01DIEMMEBI_Upgrade_03UPGRADE je prvním ukázkovým příkladem filosofie Diemmebi Home - malé plastové křeslo, jenž díky svému tvaru zapadne do jakéhokoliv prostoru, jak vnitřního tak i venkovního, a které se po otočení o 180° promění v moderní třístupňové schůdky.

Inovace je klíčový koncept, na jehož základě vzniká nová řada interiérového vybavení od společnosti Diemmebi. Tato inovace není omezena pouze na nové tvary či využití nových technologií, ale zaměřuje se na vývoj zcela nových originálních prvků a objektů, které mají uspokojit potřeby každého domova.

Pohodlný sedák a bezpečné schůdky v jednom najdou využití v mnoha situacích. Poslouží jako náhradní židle v kuchyni, pro odkládání oblečení v ložnici či šatně, jako stolička v koupelně, pro posezení na balkoně či na zahradě. Přitom se může křesílko jediným pohybem okamžitě proměnit ve schůdky, díky nimž dosáhnete na jinak nedostupná místa.

Upgrade je vyroben ze 100% recyklovatelného plastu - polypropylenu, nosnost je 130 kg a k transformaci křesílko/schůdky nejsou potřeba žádné další mechanismy ani součásti.

Design pochází z pera renomovaných italských návrhářů Alberto Basaglia & Natalia Rota Nodari.

  • barevné provedení - bílá, červená, zelená, oranžová, antracit
  • rozměry - v.600 x š.590 x h.500 mm

 

 

FOTOGALERIE - křesílko Upgrade

DIEMMEBI_Upgrade_02DIEMMEBI_Upgrade_06DIEMMEBI_Upgrade_04DIEMMEBI_Upgrade_07

 

Katalogy a ceníky Diemmebi