Židle a stoly COLICO - nábytek pro náročné

COLICO-Milano-giganteCOLICO DESIGN je italský výrobce luxusního nábytku, který nabízí velmi nevšední kolekci designových židlí, barových židlí a stolů.

Společnost Colico vyrábí nábytek již od roku 1920 a v současné době se pohybuje na špici co se týká použitých materiálů a technologií. Nábytek je vhodný pro použití v domácnosti i v projektech.

Na tvorbě nových modelů se výrazně podílí sám majitel společnosti pan Walter Colico. K jeho posledním návrhům patří mj. stůl Tupolev nebo židle Italia 150. Zajímavým dílem je i židle Milano 2015 inspirovaná původním dřevěným provedením. Nyní jako celoplastová ve třech plných lesklých barvách a čtyřech transparentních barvách. Kromě W. Colica se na designu nábytku podílí řada dalších návrhářů, mj. H. Giesler,  F di Martino a další.

Designový nábytek Colico je skvěle použitelný v moderních hotelech, restauracích a kavárnách, které chtějí nabídnout svým hostům kromě gastronomických zážitků také originální a stylové prostředí. Stejně tak ale dodá jedinečný charakter  vašemu domu či bytu.

 

 

Fotogalerie nábytku COLICO

COLICO-DivaCOLICO-HopCOLICO-Milano-2015_01COLICO-HopSSCOLICO-HipSS-erbaCOLICO-Spoony-lavandaCOLICO-Tupolev

 

Katalogy a ceníky COLICO

Stránky výrobce: www.colico.com