Pedrali

Jídelní a barové židle, stoly, designový nábytek

pedrali logoPEDRALI je světoznámý výrobce moderních židlí, stolů, centrálních stolových podnoží, stolových desek a dalšího plastového a dřevěného nábytku. Skvělý design za velmi dobrou cenu společně s vysokou kvalitou nábytku sklízí úspěchy nejen v Evropě, ale v současné době už po celém světě. Dokladem toho je prestižní ocenění Red Dot pro několik modelů z produkce Pedrali - židle ARA, MALMÖ a NOA i další ocenění jako např. Good Design Award, Compasso d'Oro nebo Young&Design.

Sortiment je velmi široký, zahrnuje desítky různých modelů, které mohou mít navíc různá provedení. Zajímavé jsou především plastové židle, stoly a stolové podnože, jak svým designem, tak i přijatelnou cenou. V portfoliu značky Pedrali nechybí ani lavice a barové pulty určené pro restaurace a kavárny, funkční svítící nábytek do interiéru i exteriéru a kolekce moderních plastových svítidel.

Pedrali při výrobě používá moderní materiály jako je plast, plexisklo a sklo, nechybí ale ani tradiční dřevo. Základní konstrukce židlí i stolů bývá nejčastěji kovová  s řadou barevných provedení či povrchových úprav. Vše završuje široký výběr kvalitních potahových mateteriálů.

Velmi vysokou úroveň nábytku Pedrali potvrzuje řada ocenění, mezi nejvýznamějšími např. Red Dot Design Award (2016, 2015, 2014), Green Company Award (2016), Good Design Award (2013, 2012), German Design Award (2015, 2014), Comapso d'Oro (2011).

zidle kuadra img

K nejúspěšnějším produktům značky Pedrali patří modelová řada KUADRA, která zahrnuje jídelní a barové židle v mnoha různých provedeních - židle plastové, překližkové i čalouněné a tři typy kovových podnoží.

Použití

bytové interiéry

restaurace a kavárny

kanceláře a čekárny

hotely a penziony

 
Rozsáhlý sortiment, čistý moderní design, kvalitní materiály, odolnost a příznivá cena patří k hlavním přednostem nábytku Pedrali.

Dodací lhůty

Standardní dodací lhůty nábytku PEDRALI činí 2-6 týdnů.

Pozn.: Termíny dodání jsou pevně stanoveny výrobcem. Dodací lhůty pro plastové židle, stolové podnože, stolové desky a venkovní nábytek činí 2-5 týdnů, pro dřevěný a čalouněný nábytek 4-6 týdnů (údaje jsou orientační, vždy závisí na konkrétním modelu a provedení).

 
 

Soubory ke stažení

 Soubory jsou přístupné pouze registrovaným uživatelům - Registrace / Přihlášení

 

Fotogalerie

Jídelní a barové židle

 

Stoly a stolové podnože

 

Ostatní nábytek

 

Katalogy a ceníky