Venkovní nábytek

Plastový nábytek na zahradu, na terasu a k bazénu

venkovni skladaci zidle a stulVýroba venkovního a zahradního nábytku má v Itálii dlouhou tradici a z hlediska designu i kvality patří trvale na světovou špičku. Díky širokému portfoliu našich dodavatelů dokážeme nabídnout stovky různých modelů jídelních židlí, barových židlí, křesílek a lehátek pro relaxaci u bazénu, stolů a stolových podnoží nebo také svítící nábytek pro venkovní použití. Jedná se například o svítící bary a pulty, stoly a koktejlové stolky či květináče.

Nábytek je vhodný pro restaurace, hotely a kavárny - na terasy, venkovní zahrádky i k bazénu.

Jídelní židle, barové židle

Pro venkovní použití máme v nabídce nepřebernou škálu židlí plastových - konstrukce může být celoplastová nebo v kombinaci s kovovýma nohama, obvykle z eloxovaného hliníku. Najdete u nás ale také židle celokovové nebo dřevěné. Moderní plasty jsou lehké, ale zároveň pevné, odolné vůči UV záření, výkyvům teplot i dalším vlivům počasí. Nelze opomenout ani snadnou údržbu a manipulaci či dobrou stohovatelnost.

Stoly, stolové podnože a desky

Kovové ocelové nohy bývají opatřeny odolnou práškovou barvou, nejčastěji šedou, černou nebo bílou, ale používá se také eloxovaný hliník nebo nerez. Litinová či ocelová podstava může být taktéž v práškové barvě, nebo bývá zalitá v odolném plastu. Stolové desky pro venkovní použití - Werzalit, Compact/HPL, sklo, umělý kámen.

Křesla a lehátka k bazénu

nabytek k bazenuV nabídce máme převážně plastový nábytek, který je z hlediska odolnosi vůči vodě a vlhkosti ideální. Výhodou je také nízká hmotnost a díky tomu snadná manipulace. Konstrukce bývá navržena tak, aby se dal nábytek mimo sezonu dobře složit a usklasnit.

Velmi zajímavou kolekci křesel a lehátek z umělého ratanu představuje značka Roberti Rattan, jejíž nábytek je nejen velmi elegantní, ale vyniká i špičkovou kvalitou.

Naše doporučení

Pro venkovní použití není vhodná černá ani další tmavé barvy z důvodu rychlejšího vyblednutí. To platí zejména v případě stolových desek, na kterých může být vyblednutí nejvíce patrné.

Ideální poměr ceny, kvality a designu představují v našem sortimentu značky NARDI, GABER a PEDRALI.

 

ZNAČKY

pedrali logo smgaber logo sminfiniti logo sm
nardi logo smcontral logo smroberti rattan logo sm
diemmebi logo smtopalit logo sm
 

Fotogalerie - venkovní nábytek