Kancelářské židle LEAF a PK

kancelarska-zidle-leaf-01jendaci-zidle-pk-01SITLAND, výrobce kvalitních kancelářských židlí, přichází s novými modely LEAF PK. Jedná se o moderní kancelářské křeslo a jednací židli se širokými možnostmi individualizace.

Kancelářské židle Sitland mají nejen špičkovou ergonomiidlouhou životnost, ale zároveň jsou vyráběné s ohledem na životní prostředí. Čalounění je provedeno špičkovými moderními materiály, které dýchají, jsou příjemné a odolné.

 

 

leaf-features-01

leaf-ico-01Suroviny

Suroviny jsou vybírány na základě hlediska bezpečnosti, zdravotní nezávadnosti a vlivu na životní prostředí. Tento krok zahrnuje těžbu a zpracování surovin subdodavateli a jejich transport do výrobních a montážních závodů firmy Sitland.

 

leaf-ico-02Výroba

Výroba probíhá v mateřském závodě Sitland, kde podléhá standardům dle ISO 14001 - všechny výrobní procesy jsou trvale analyzovány a korigovány z hlediska dopadu na životní prostředí.

 

leaf-ico-03Doprava

S cílem snížit objem zboží a tím i přepravní náklady jsou kancelářské židle dodávány částečně rozebrané. Konečná montáž se provádí až na místě určení.

 

leaf-ico-04Použití

Leaf a PK jsou navrženy pro dlouhou životnost. Potřebují pouze minimální údržbu bez jakýchkoliv prostředků, které by měly vliv na životní prostředí.

 

leaf-ico-05Konec životního cyklu

Křeslo Leaf je recyklovatelné z 97 %, jednací židli PK lze recyklovat kompletně. Dají se jednoduše rozebrat a připravit pro odvoz k recyklaci.

 

 

Fotogalerie - LEAF a PK

kancelarska-zidle-leaf-02kancelarska-zidle-leaf-03kancelarska-zidle-leaf-04 jendaci-zidle-pk-02jendaci-zidle-pk-03leaf-cycle

 

Katalogy a ceníky Sitland