INFINITI - židle pro váš životní styl

INFINITI_Loop-vintero_01 INFINITI_Flos_04INFINITI_Loop_04Moderní a netradiční design, nové tvary a barevnost - tak je možné stručně popsat židle italaské značky INFINITI.

Dynamický životní styl, detaily, ergonomie, vývoj nových materiálů, dlouhá životnost, ohled na životní prostředí - to jsou hlavní aspekty, na které je kladen důraz při vývoji a výrobě nových modelů židlí Infiniti.

Společnost Infiniti se snaží jít vlastní cestou a nabízet zákazníkům neokoukané tvary židlí, které jsou zároveň funkční a ergonomické a splňují nepřísnější požadavky na kvalitní zdravé sezení. Při výrobě jsou maximálně využívány nové materiály jako je plast SAN nebo speciální 3D překližka, kterou lze na rozdíl od běžné překližky ohýbat ve všech směrech současně a dosáhnout např. pohodlného kulovitého tvaru sedáku. Většina židlí má kovové nohy, ale v nabídce jsou i židle celoplastové nebo dřevné.

Jedním ze velmi úspěšných modelů je křesílko LOOP, jejhož elegantní sedák může být vyrobený z plastu v několika různých barvách, lesklých nebo průhledných, ale také z kvalitní 3D překližky.

Zajímavé barvy a odstíny, transparentní plasty či nohy zakončené kloubovým chodidlem - to jsou jen některé z mnoha detailů, které vytváří celkový styl tohoto nábytku.

Hlavní sortiment značky Infiniti

  • plastové židle
  • překližkové židle (3D překližka)
  • čalouněné židle a křesla
  • jídelní stoly

 

 

Fotogalerie - židle Infiniti

INFINITI_Beetle_12INFINITI_Loop_01INFINITI_Loop_02INFINITI_Charlotte_05INFINITI_Cookie_10INFINITI_Opera_05INFINITI_Loop-3D-wood_11INFINITI_Margot_10

 

Katalogy a ceníky INFINITI

 

Stránky výrobce: www.infinitidesign.it