Plastový zahradní nábytek - židle a stoly NARDI

Venkovní skládací židle a stůl ZIC-ZAC

Svěží barvy a moderní styl pro restaurace, kavárny a cukrárny

NARDI je italský výrobce venkovního a zahradního plastového nábytku. Kolekce zahrnuje především jídelní a barové židle, křesla, pohovky, lehátka, stoly, stolové podnože, ale i různé doplňky pro venkovní použití. Design nábytku Nardi se nese v moderním duchu, používá hlavně plasty, které jsou odolné, lehké a snadno se udržují.

Nábytek je vhodný pro restaurace, kavárny, cukrárny a hotely, uplatnění najde zejména na venkovních zahrádkách, terasách a také u bazénu. Velmi dobře se ale hodí i do bytu nebo na balkón.

Originální řešení nabízí například balkónový set ZIC ZAC - 2 skládací židle ZAC nebo ZAC Spring a sklopný stůl ZIC, které lze použít i na malém prostoru. Konstrukce skládacích židlí je navržena jak pro maximální úsporu místa, tak i s ohledem na komfort sezení. Patentovaný mechanismus skládání pomocí jednoho tlačítka zabraňuje nechtěnému rozložení. Složená židle má rozměry pouze 73x46x11 cm a hmotnost 3,9 kg. Plastový stůl o rozměrech 117,5x72,5 cm má 4 sklopné nohy, pro použití na balkóně je kombinován s montážním kitem, který se pomocí vrutů ukotví do zdi. Takto upevněný stůl je možné sklopit do svislé polohy a do prostoru mezi stolovou desku a zeď uklidit obě dvě židle Zac. Pokud je stůl používán jako volně stojící, je k němu dodávána sklopná trnož, která zajistí potřebnou pevnost a stabilitu.

 

 

Fotogalerie - venkovní nábytek NARDI

Nardi-Zic-Zac-02Nardi-Zic-Zac-03Nardi-Zac-skladaci-zidle-02Nardi-Zac-skladaci-zidle-03Nardi-Zac-skladaci-zidle-01

Nardi-Zic-skladaci-stul-01Nardi-Zic-skladaci-stul-02

 

Katalogy a ceníky NARDI

 

Stránky výrobce: www.nardigarden.com