Originální kolekce nábytku od INFINITI

Originální nábytek s kresbami Romero Britto

„Infiniti loves Romero Britto" je originální kolekce nábytku, kterou navrhl známý umělec Romero Britto pro značku Infiniti

Ve stylu této brazliské pop-artové ikony nacházíme energické tahy a veselé zářivé barvy, jenž jsou také důležitým prvkem nábytku Infiniti a nedílnou součástí vlastního designu. Výsledkem vzájemné spolupráce je jedinečná kolekce zahrnující židle a stoly doplněné kresbami R. Britta.

Jedná se o nejvíce prodávané modely ze standardní nabídky, které pod umělcovýma rukama jakoby ožili, a v pozitivním duchu prmlouvají svým jazykem přímo k našemu srdci. „Infiniti loves Romero Britto" má kosmopolitní městský styl. Expresivní jazyk brazilského umělce a síla jeho obrazů hýřících barvami se hodí velmi dobře k mladému designu značky Infniti. Tato kolekce zaručeně přinese jedinečnou atmosféru i do Vašeho interiéru.

Romero Britto se narodil v Brazílii v roce 1963. Jako malíř, sochař a designér samouk si velmi rychle získal umělecký věhlas v Metropolis v New Yorku. Během své kariéry vytvořil celou řadu designových projektů ve spolupráci s prestižními značkami jako např. Bentley, Campari, Audi, Disney a Evian. Jako umělec je známý na všech pěti kontinentech a jeho obrazy i sochy byly vystavovány ve více než 100 různých galeriích a muzeích po celém světě.

Infiniti vybrali ze svého sortimentu nejoblíbenější modely, aby je Britto mohl „obléct" do svého designu. Jedná se o židle a stoly prodávané po celé světě, které nyní dýchají umělcovým nezaměnitelným stylem.

 

 

Fotogalerie - Infiniti & Romero Britto

Infiniti-Romero-Britto-03Infiniti-Romero-Britto-04Infiniti-Romero-Britto-06Infiniti-Romero-Britto-07Infiniti-Romero-Britto-02

 

Katalogy a ceníky Infiniti