KARBOXX - moderní designová světla

Luxusní italská svítidla KARBOXX

Luxusní osvětlení od předního italského výrobce

Karboxx je italský výrobce světel, který nabízí zajímavý sortiment moderních designových lustrů, nástěnných svítidel, stolních i volně stojících lamp a dalších doplňkových svítidel.

Nadčasový minimalistický design stejně jako použití špičkových moderních materiálů je charakteristické pro celý sortiment. Při výrobě se uplatňují materiály jako např. uhlíková vlákna nebo sklolaminát, které jsou lehké, ale zároveň i velmi pevné a odolné.

Karboxx trvale pracuje na svém výzkumu a hloubkové analýze designu, což bylo vždy základem růstu společnosti. Nedílnou součástí je také pozorování lidí a jejich životního stylu. Objevování a předvídání nových trendů a schopnost interpretovat stávající koncepty, vytváření neobvyklých kombinací a tím i nastavování nových standardů.

Nové modely vznikají vždy v souladu s obrazem sofistikované jednoduchosti, která je opakujícím se osobitým rysem všech produktů Karboxx. Velká pozornost je přitom věnována materiálům i odstínům použitých stínidel, tak aby bylo dosaženo co nejvyšší "světelné pohody".

Světla značky Karboxx jsou dílem několika návrhářů, jenž patří k uznávaným osobnostem nábytkového designu. Jsou to Enrico Franzolini, Vicente Garcìa Jimènez, Brian Rasmussen, Fabio Flora a Serena Papait.

 

Fotogalerie - světla a lampy Karboxx

karboxx 01karboxx 02karboxx 03

 

Katalogy a ceníky Karboxx

 

Stránky výrobce: www.karboxx.com