Luxusní nábytek do restaurace, který rozzáří každý podnik

židle a stoly do restaurace

V dnešní době najdete na trhu nepřeberné množství různých židlí a stolů. Pokud chcete, aby vaše restaurace byla jedinečná, stačí jenom vybrat správný nábytek. Luxusní italský nábytek podtrhne krásu celého interiéru i exteriéru. Tato italská výroba vám neposkytne pouze moderní a vkusné posezení, vám i vašim hostům nabídne tento nábytek luxusní komfort a pohodlí.

Designové jídelní židle

Ke každé restauraci neodmyslitelně patří pořádné a pohodlné židle. Židle můžete vybírat z různých materiálů, každý materiál má své výhody a nevýhody a vy sami se nakonec rozhodnete, který materiál do našich prostor zapadne nejlépe. První možností jsou plastové židle. V dnešní době máme díky plastu velké množství barevných odstínů, tvarů a také nám plast přinesl jednodušší manipulaci a údržbu. Díky technologickému postupu se nemusíte bát, že by byly tyto židle méně pevné, než například dřevěné židle. Pokud se rozhodnete vybavit svou restauraci luxusními dřevěnými židlemi, vyberte si raději bukové nebo dubové dřevo, ty poskytnou mnohem větší pevnost než například dřevo borovice a smrku. Není špatné se trochu rozvázat a zkombinovat dva materiály. Například velmi moderní jsou židle, které mají dřevěnou kostru a plastový sedák. Další materiál, který můžete pro své židle vybrat je například kov. Kovové židle se mohou stát ideální volbou pro vaší letní zahrádku nebo pergolu. Překližkové nebo čalouněné židle jsou opět velice elegantní a moderní možností výběru. Například díky čalouněným židlím získáte nejvyšší pohodlí a útulnost.

zidle a stoly do restaurace 02
zidle a stoly do restaurace 03
 

Barové židle a stoličky

Ne do každé restaurace se barové židle vejdou a zapadnou, ovšem když se podaří najít ty správné, výsledek bude stát jistě za to. Barové židle nemusí být použity pouze u baru, ale například jako stohovatelné nebo pro venkovní použití. Můžete si vybrat buď z klasické pevné podnože, nebo centrální nohy. U pevné podnože je konstrukce obvykle na čtyřech nohách a centrální noha vám nabídne otočný sedák.

Stoly a stolové podnože

stolova podnoz Lunar tmbChcete-li svou restauraci ve stylu luxusu a moderna podaří se vám to i s klasickými stoly se čtyřmi nohami. Zajímavým řešením jsou také stoly s centrální nohou, dále můžete využit praktičnost a eleganci stolu s nastavitelnou výškou. Vybrat si můžete klasické dřevěné stoly, které nikoho neurazí nebo můžete zvolit odvážnější stoly, například ze skla, kůže nebo třeba stoly svítící.