Kancelářské židle

martexoffice czKancelářské židle jsou často pracovním nástrojem, proto jim věnujeme zvláštní pozornost. Vše najdete přehledně a podrobně na webu

www.martexoffice.cz

Ergonomie, design a dlouhá životnost

kancelarske kreslo SitItJiž od roku 1994 dovážíme a prodáváme kancelářské židle SITLAND, jejichž design, kvalita i velmi dlouhá životnost je trvale na nejvyšší úrovni. Sitland je přední italský výrobce, který má vlastní vývojové centrum i výrobu všech komponent a své židle prodává celosvětově.

Nabídka je velmi široká, od jednoduchých pracovních židlí po luxusní manažerská křesla. Nechybí pochopitelně ani židle jednací a konferenční, kancelářské pohovky nebo sezení do čáren a vstupních hal. Vše zavrušuje nabídka divadelních sedadel.

Životnost kancelářských židlí Sitland máme spolehlivě ověřenou na 10 a více let při každodenním používání. Na židle zajišťujeme záruční i pozáruční servis či dodání náhradních dílů.

Na všechny modely je poskytována prodloužená záruka 5 let.

Kancelářské židle podle typu konstrukce a mechanismu

  • synchronni mechanismuszákladní mechanismus - jednoduchá konstrukce uchycená uprostřed sedáku, po odjištění umožňuje houpání, židli je možné zablokovat pouze v pracovní pozici, sedák a opěrák tvoří obvykle jeden pevný celek
  • mechanismus permanent contact - nastavení se provádí uvolněním/utažením šroubu s velkou plastovou hlavou, dle konstrukce se rozsah nastavení může lišit, umožňuje nastavit sklon opěradla, výšku opěradla, případně i hloubku sedáku, aretace dotažením šroubu v kterékoliv pozici
  • mechanismus decentralizovaný multiblok - používá se v případě, kdy sedák a opěrák tvoří pevný celek, tzv. mušli. Mechanismus je uchycen pod koleny v přední části sedáku, takže po odjištění a zhoupnutí vzad nedochází ke zvedání kolen. U této konstrukce je sedák vůči opěráku stále ve stejném úhlu, chybí tedy možnost jejich nezávislého nastavení. Aretace ve 4-5 pozicích.
  • synchronní mechanismus - základem je nezávisle upevněný sedák a opěrák, při odjištění se naklání opěrák naklání ve větším úhlu než sedák, ale jejich pohyb je synchronní. Tento typ umožňuje lépe nastavit vhodnou pracovní pozici s ohledem na individuální potřebu každého uživatele. Kromě toho může být doplněn nezávislým posuvem a nastavením sklonu sedáku. Aretace ve 4-5 pozicích, u špičkových modelů až v 11 pozicích.

Nabízíme pouze kvalitní kancelářské židle, které splňují nejvyšší současné standardy a zároveň nabízejí hodnotný design.

Potahové a konstrukční materiály, výbava

kolecka podruckyNabídka potahových materiálů zahrnuje látky, koženky, síťoviny a kůže, vybírat lze z několika typů a velké škály barev. Základním parametrem z hlediska životnosti je odolnost potahového materiálu vůči otěru, která se určuje podle tzv. Martindaleových cyklů, kvalitní materiály vydrží 100tis. cyklů i více.

Hlavní konstrukční materiály jsou zejména plasty, hliník a ocel. Ekonomické židle mají křiž plastový, vyrobený z nylonu, vyšší modely nejčastěji z leštěného hliníku. Povrchová úprava kovových částí se provádí práškovou barvou nebo chromováním. Mechanismy kvalitních židlí jsou jsou z dostatečně silné oceli, což zajišťuje jejich správnou funkci a dlouhou životnost.

Područky - mohou být součástí konstrukce nebo jsou volitelné. Pro každou židli je na výběr několik typů područek, mohou být základní pevné nebo nastavitelné až ve 4 směrech - výška, šířka, posuv, natáčení.

Kolečka - standardně jsou dodávána plastová kolečka určená na koberec, volitelná jsou kolečka gumová pro tvrdé podlahy, nebo dutá designová kolečka.

 

3D FOTOGALERIE KANCELÁŘSKÝCH ŽIDLÍ

zidle 360 md

 

ZNAČKY

sitland logo sm
diemme logo sm
luxy logo sm
 

Fotogalerie - pracovní židle

 

 

Fotogalerie - manažerská křesla