Světla zastupuje v e-shopu značka Pedrali, která nabízí moderní svítidla několika typů - závěsná svítidla, stojanové lampy a stolní lampičky. Plastové difuzory v různých odstínech jsou barevně sladěny s ostatním plastovým nábytkem Pedrali a umožňují tak vytvořit barevnou harmonii v interiéru. Funkční a současně stylová světla se hodí velmi dobře nejen do restaurací a kaváren, ale i do byového interiéru.

Světla a lampy

Pedrali L001TA/AA - lampa stolní dvě stínidla

Stolní lampa L001TA, výrobce Pedrali. Dvě malá plastová stínidla, vnitřní vždy bílé, vnější ve 4 barevných odstínech. Kovová noha v černé nebo bílé barvě.

Prodejní cena8.664 Kč

Detail zboží

Pedrali Colette 50 - plastová stolní lampa velká

Velká plastová stolní lampa COLETTE 50, výrobce Pedrali. Celoplastová konstrukce z polykarbonátu ve čtyřech různých barvách. Světelný zdroj 1x20W E27, transparentní kabel s...

Prodejní cena5.929 Kč

Detail zboží

Pedrali Colette - plastová stolní lampa

Plastová stolní lampa COLETTE, výrobce Pedrali. Celoplastová konstrukce z polykarbonátu v šesti různých barvách. Světelný zdroj 1x12W E14, transparentní kabel s vypínačem.

Prodejní cena2.384 Kč

Detail zboží

Pedrali Time Out - lampa venkovní

Stojanová venkovní lampa TIME OUT, výrobce Pedrali. Moderní celoplastová konstrukce z bíleho PET. Světelný zdroj 2x zářivka 27W. Krytí IP44.

Prodejní cena30.903 Kč

Detail zboží

Pedrali L001T - lampa stojanová

Velká stojanová lampa L001T, výrobce Pedrali. Dvě plastová stínidla různých velikostí, vnitřní vždy bílé, vnější v 5 barevných odstínech. Kovová konstrukce tvaru Z bílá nebo černá.

Prodejní cena25.229 Kč

Detail zboží

Pedrali L002T - lampa stojanová

Velká stojanová lampa L002T, výrobce Pedrali. Dvě plastová stínidla tvoří jeden celek, vnitřní vždy bílé, vnější v 5 barevných odstínech. Oblouková kovová konstrukce bílá nebo...

Prodejní cena22.902 Kč

Detail zboží

Pedrali L002ST - lampa stojanová

Stojanová lampa L002ST, výrobce Pedrali. Dvě plastová stínidla tvoří jeden celek, vnitřní vždy bílé, vnější v 5 barevných odstínech. Kovová noha bílá nebo černá.

Prodejní cena11.943 Kč

Detail zboží

Pedrali L001TA/A - lampa stolní jedno stínidlo

Stolní lampa L001TA, výrobce Pedrali. Jedno plastové stínidlo ve pěti různých barvách. Kovová noha v černé nebo bílé barvě.

Prodejní cena7.611 Kč

Detail zboží

Pedrali L001ST - lampa stojanová

Stojanová lampa L001ST, výrobce Pedrali. Dvě plastová stínidla různých velikostí, vnitřní vždy bílé, vnější ve 3 barevných odstínech. Kovová noha v černé nebo bílé barvě.

Prodejní cena11.943 Kč

Detail zboží

Pedrali L002S - svítidlo závěsné

Závěsné svítidlo L002S, výrobce Pedrali. Dvě plastová stínidla tvoří jeden lustr, vnitřní vždy bílé, vnější v 5 barevných odstínech. Možnost různých kombinací.

Prodejní cena5.941 Kč

Detail zboží