Skládací židle na balkón, na zahradu, k bazénu i do bytu. Skládací židle jsou praktické pro úsporu místa a častou manipulaci či převážení. U všech židlí je k dispozici také speciální vozík s kolečky, který usnadní manipulaci a převoz více kusů najednou. Židle jsou vhodné pro velké zatížení, tedy do kacneláře, do restaurace nebo pro catering.

Ceny židlí, které zde nejsou uvedeny, sdělíme na dotaz.

Skládací židle

Zac Spring - skládací židle

Plastová skládací židle ZAC SPRING, výrobce Nardi. Kompletně vyrobená z polypropylenu, 6 různých barev. Sedák a opěrák s plastickým dekorem. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena1.584 Kč

Detail zboží

Zac Classic - skládací židle

Plastová skládací židle ZAC CLASSIC, výrobce Nardi. Kompletně vyrobená z polypropylenu, 5 různých barev. Hladký sedák a opěrák. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena1.584 Kč

Detail zboží

Clac - skládací židle

Skládací jídelní židle CLAC, výrobce Colico. Kovový rám, provedení šedá prášková barva s jemnou strukturou. Sedák a opěrák z bukové nebo dubové překližky, 2+2 odstíny.

Prodejní cena4.133 Kč

Detail zboží

Gioconda - skládací židle

Skládací jídelní židle GIOCONDA, výrobce Colico. Kovový rám, provedení šedá prášková barva nebo chrom. Sedák a opěrák z polykarbonátu, čirá transparentní, černá a bílá lesklá...

Prodejní cena7.367 Kč

Detail zboží

Compact - skládací židle

Plastová skládací židle COMPACT, výrobce Gaber. Sedák a opěrák z polypropylenu v 11 barvách, hliníkový skládací rám. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena2.481 Kč

Detail zboží

Arkua - skládací židle

Plastová skládací židle ARKUA, výrobce Infiniti. Sedák a opěrák z polypropylenu, kovový skládací rám v práškové barvě. Na výběr 5 barev. Možno doplnit vozíkem pro snadnou...

Prodejní cena2.686 Kč

Detail zboží

Enjoy 460 - skládací židle

Celoplastová skládací židle ENJOY 460, výrobce Pedrali. Vyrobená z polypropylenu s jemnou texturou, na výběr 3 barvy. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena2.759 Kč

Detail zboží