Svítící stoly, pulty, bary, květináče, taburety a doplňky. Nábytek je vyrobený z bílého průsvitného plastu, který nejlépe rozptyluje světlo. Jako světelný zdroj slouží nejčastěji úsporné zářivky nebo LED diody, které umí měnit barvu světla. Většina svítícího nábytku je vhodná pro venkovní použití a může být velmi efektním prvkem pro venkovní party a oslavy.

Výsledky 1 - 10 z 14
Strana 1 z 2

Svítící nábytek

BRONCIO T - svítící barový stůl

Svítící koktejlový stůl Broncio T, výrobce Infiniti. Celoplastový, vrchní část ve čtyřech různých barvách. Stolová deska kruh Ø 75 cm, výška 102 cm. Svítící verze pouze bílá....

Prodejní cena10.769 Kč

Detail zboží

BRONCIO HS - svítící barová židle

Svítící barová židle Broncio HS, výrobce Infiniti. Plastový válec s pevným tvarovaným sedákem ve čtyřech různých barvách. Výška 75 cm, Ø 46 cm. Svítící verze pouze s bílým...

Prodejní cena8.107 Kč

Detail zboží

HAPPY APPLE 331 - svítící koule Ø 80 cm

Víceúčelová svítící koule HAPPY APPLE Ø 80 cm, výrobce Pedrali. Lze umístit na zem nebo zavěsit na strop. Poslouží zároveň jako svítidlo i zajímavá dekorace. Typ 331E vhodný pro...

Prodejní cena7.805 Kč

Detail zboží

HAPPY APPLE 330 - svítící koule Ø 50 cm

Víceúčelová svítící koule HAPPY APPLE Ø 50 cm, výrobce Pedrali. Lze umístit na zem, zavěsit na strop nebo přišroubovat na zeď. Poslouží zároveň jako svítidlo i zajímavá dekorace....

Prodejní cena4.755 Kč

Detail zboží

AMBRA LUX H - svítící barový stůl

Svítící koktejlový stůl AMBRA LUX, výrobce Green. Deska z bílého průsvitného plastu, tvar kruh Ø 70 cm, výška 110 cm. Kovová chromovaná noha a podstava.

Prodejní cena16.324 Kč

Detail zboží

AMBRA LUX - svítící jídelní stůl

Svítící jídelní stůl AMBRA LUX, výrobce Green. Deska z bílého plastu, kruh Ø 70 cm nebo čtverec 70x70 cm, výška 75 cm. Plastová podstava v 5 různých barvách.

Prodejní cena9.888 Kč

Detail zboží

ICEBERG - svítící pult

Víceúčelový plastový pult ICEBERG, výrobce Pedrali. Může sloužit jako bar nebo servírovací pult, je vhodný pro venkovní použití. Jeho tvar umožňuje vytvářet libovolné sestavy.

Prodejní cena28.883 Kč

Detail zboží

KADO - svítící květiáč

Svítící plastová kostka KADO, výrobce Pedrali. Může sloužit jako květináč nebo s čalouněným víkem jako lavice. Ideální k optickému oddělení prostor, vhodný pro venkovní použití.

Prodejní cena7.224 Kč

Detail zboží

TETRIS - svítící bar

Svítící barový pult TETRIS, výrobce Pedrali. Plastový modul 140x80 cm z matného bílého PET. Vhodný pro venkovní použití. Možnost skládání do řady pro vytvoření dlouhého baru.

Prodejní cena28.883 Kč

Detail zboží

WOW 485 LED - svítící taburet

Svítící taburet WOW 485 LED, výrobce Pedrali. Plastový válec vyrobený z matného bílého PET, vybavený LED diodami. Barvu světla lze měnit - 6 různých barev. Výška 46 cm, Ø 40 cm.

Prodejní cena9.777 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 2