"Plastové židle jsou lehké, odolné, snadno se udržují a nabízejí téměř nekonečné množství tvarů a barev."

Moderní plastové židle a křesílka italské výroby vhodné pro domácnosti, i pro restaurace, kavárny, cukrárny, jídelny, čekárny a kanceláře. Z velké části se jedná o židle stohovatelné a židle vhodné pro venkovní použití.

Ceny židlí, které zde nejsou uvedeny, sdělíme na dotaz.

Plastové židle

Pure Loop Binuance - jídelní židle s dvoubarevným sedákem, saňové nohy

Pureloop Binuance je charakterizována dvoubarevným sedákem, 7 dvojic barev je pečlivě sladěno, přičemž zadní strana židle je vždy tmavší než přední. Subtilní drátěné nohy mohou...

Prodejní cena4.271 Kč

Detail zboží

Pure Loop Binuance - jídelní židle s dvoubarevným sedákem

Pureloop Binuance je charakterizována dvoubarevným sedákem, 7 dvojic barev je pečlivě sladěno, přičemž zadní strana židle je vždy tmavší než přední. Stabilitu zajišťují 4 kulaté...

Prodejní cena4.162 Kč

Detail zboží

Volt HB 674 - plastová jídelní židle s područkami

Plastová jídelní židle VOLT HB 674 - upravená variantra židle Volt 673 s područkami. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen, 8 barev.

Prodejní cena3.013 Kč

Detail zboží

Volt HB 673 - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle VOLT 673 - upravená variantra židle Volt 670 s vyšším opěradlem. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen, 8 barev.

Prodejní cena2.650 Kč

Detail zboží

Dome 265 - plastová jídelní židle s područkami

Venkovní plastové křesílko vhodné na terasu či na zahradu, 7 různých barev. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen. Stohovatelné, pevné, vhodné pro restaurace a kavárny.

Prodejní cena3.049 Kč

Detail zboží

Dome 260 - plastová jídelní židle

Venkovní plastová židle vhodná na terasu či na zahradu, 7 různých barev. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen. Stohovatelná, pevná, vhodná pro restaurace a kavárny.

Prodejní cena2.481 Kč

Detail zboží

Bakhita B - plastová židle s područkami

Plastová jídelní židle s područkami BAKHITA B - kompletně vyrobená z technopolymeru, vhodná pro venkovní použití, 10 různých barev.

Prodejní cena2.759 Kč

Detail zboží

Bakhita - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle BAKHITA. Kompletně vyrobená z technopolymeru, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 10 různých barev.

Prodejní cena2.444 Kč

Detail zboží

Snow Junior - dětská plastová židle

Celoplastová dětská židle SNOW JUNIOR 303, výrobce Pedrali. Robustní konstrukce z polypropylenu dodává pevnost, hladké a zaoblené tvary omezují riziko úrazu, 5 různých barev.

Prodejní cena1.839 Kč

Detail zboží

Volt 675 - plastová židle s područkami

Plastová jídelní židle s područkami VOLT 675. Kompletně vyrobená z polyproylenu, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 7 různých barev.

Prodejní cena3.073 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 9