Designové doplňky pro každý interiér - věšáky, police, stolky, taburety a další drobnosti, které zpříjemní život. Vhodné pro komerční i bytové interiéry.

Interiérové doplňky

Roller - plastová stolička

Plastová stolička Roller, výrobce Gaber. Kónicky tvarovaný profil, výška 50 cm, Ø 30 cm. Čtyři různé barvy. Může sloužit jako sedák nebo malý stolek.

Prodejní cena3.570 Kč

Detail zboží

Broncio - plastový taburet s odklápěcím víkem

Plastový taburet Broncio, výrobce Infiniti. Plastový válec s tvarovaným odklápěcím sedákem a úložným prostorem. Výška 45 cm, Ø 46 cm, čtyři barvy sedáku. Vhodný pro venkovní...

Prodejní cena6.171 Kč

Detail zboží

WOW 480 - plastový taburet

Plastový taburet WOW 480, výrobce Pedrali. Plastový válec vyrobený z matného PET v různých barvách, Ø 40 cm, výška 45 cm. Vhodný pro venkovní použití. Lze doplnit víkem nebo...

Prodejní cena2.626 Kč

Detail zboží

WOW 470 - plastový taburet

Plastový taburet WOW 470, výrobce Pedrali. Plastový válec vyrobený z matného PET v různých barvách, Ø 66 cm, výška 37 cm. Vhodný pro venkovní použití. Lze doplnit víkem nebo...

Prodejní cena4.296 Kč

Detail zboží

Collona - stojanový věšák

Stojanový věšák COLLONA, výrobce Diemmebi. Kovová konstrukce v provedení chrom, černá, bílá nebo šedá barva. Hlavice a držák na deštníky z černého polypropylenu.

Prodejní cena1.525 Kč

Detail zboží

Voila - stojanový věšák

Stojanový věšák VOILA, výrobce Pedrali. Kovová konstrukce z kartáčovaného nerezu, plastové koncovky ve 2 transparentních barvách.

Prodejní cena10.442 Kč

Detail zboží

Lux - stojanový věšák

Stojanový věšák LUX, výrobce Gaber. Kovová konstrukce z anodizovaného hliníku, polypropylenová hlavice a uchycení pro deštníky ve 3 různých barvách.

Prodejní cena4.199 Kč

Detail zboží

Vestis - věšák na zeď (2ks)

Věšák VESTIS pro připevnění na zeď, výrobce Diemmebi. 2 ks v balení - plastové věšáky + transparentní úchytky na zeď. 6 různých barev.

Prodejní cena348 Kč

Detail zboží

Vestis - stojanový věšák

Stojanový věšák VESTIS, výrobce Diemmebi. Kovová konstrukce se čtyřmi plastovými věšáky, 6 různých barev. Jednoduchá montáž i demontáž.

Prodejní cena1.634 Kč

Detail zboží

Upgrade - křeslo a schůdky v jednom

UPGRADE je celoplastové křesílko, které se jednoduchým otočením o 180° promění v praktické schůdky. Materiál polypropylen, 5 různých barev. Vhodné pro venkovní použití.

Prodejní cena4.750 Kč

Detail zboží