Výsledky 1 - 20 z 67

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/70457/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/helpers/vmpagination.php on line 190
Strana 1 z 4

Gaber

Bakhita B - plastová židle s područkami

Plastová jídelní židle s područkami BAKHITA B - kompletně vyrobená z technopolymeru, vhodná pro venkovní použití, 10 různých barev.

Prodejní cena2.759 Kč

Detail zboží

Bakhita - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle BAKHITA. Kompletně vyrobená z technopolymeru, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 10 různých barev.

Prodejní cena2.444 Kč

Detail zboží

Blog - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle BLOG, výrobce Gaber. Sedák z technopolymeru, 5 barev. Kovové kulaté nohy, provedení chrom, satinato nebo bílá barva. Stohovatelná, vhodná pro venkovní...

Prodejní cena2.844 Kč

Detail zboží

Moema BL - plastové křesílko s dřevěnýma nohama

Plastové křesílko MOEMA BL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 8 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Elegantní nadčasový design.

Prodejní cena5.554 Kč

Detail zboží

Panama BBL - plastové křesílko s dřevěnýma nohama

Plastová jídelní židle s područkami PANAMA BBL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 6 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Stohovatelná, lehká.

Prodejní cena4.392 Kč

Detail zboží

Panama BL - plastová židle s dřevěnýma nohama

Plastová jídelní židle PANAMA BL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 6 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Stohovatelná, lehká.

Prodejní cena3.194 Kč

Detail zboží

Roller - plastová stolička

Plastová stolička Roller, výrobce Gaber. Kónicky tvarovaný profil, výška 50 cm, Ø 30 cm. Čtyři různé barvy. Může sloužit jako sedák nebo malý stolek.

Prodejní cena3.570 Kč

Detail zboží

Iris B - plastové křesílko

Plastové křesílko IRIS s područkami, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, kovové nohy zalité v plastu, 8 barev. Vhodné pro venkovní použití, stohovatelné, lehké, pevné.

Prodejní cena2.118 Kč

Detail zboží

Iris - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle IRIS, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, kovové nohy zalité v plastu, 8 barev. Vhodná pro venkovní použití, stohovatelná, lehká, pevná.

Prodejní cena1.924 Kč

Detail zboží

Gaber I47x47C - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I47x47C, výrobce Gaber. Hranatý sloupek a plochá čtvercová podstava 47x47 cm, provedení chrom. Výška 74 cm nebo 110 cm. Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena5.282 Kč

Detail zboží

Gaber I40x40C - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I40x40C, výrobce Gaber. Hranatý sloupek a plochá čtvercová podstava 40x40 cm, provedení chrom. Max. velikost desky 80x80 cm. Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena4.530 Kč

Detail zboží

Gaber I47C - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I47C, výrobce Gaber. Kovový kulatý sloupek a plochá kruhová podstava Ø 47 cm, provedení chrom. Výška 74 cm nebo 110 cm. Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena4.748 Kč

Detail zboží

Gaber I40C - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I40C, výrobce Gaber. Kovový kulatý sloupek a plochá kruhová podstava Ø 40 cm, provedení chrom. Max. velikost desky Ø 80 cm. Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena5.282 Kč

Detail zboží

Gaber I47x47 - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I47x47, výrobce Gaber. Hranatý sloupek a plochá čtvercová podstava 45x45 cm, provedení kartáčovaná ocel (satinato). Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena6.077 Kč

Detail zboží

Gaber I40 - centrální stolová noha

Centrální stolová noha I40, výrobce Gaber. Kulatý sloupek a plochá kruhová podstava Ø 40 cm, provedení kartáčovaná ocel (satinato). Dvě výšky. Vhodná pouze do interiéru.

Prodejní cena5.282 Kč

Detail zboží

Gaber BG4IP - stohovatelná sklopná noha

Sklopná a stohovatelná centrální noha BG4IP, výrobce Gaber. Kulatý sloupek z eloxovaného hliníku, ocelová podstava zalitá v plastu. Mechanismus pro sklápění desky a horizontální...

Prodejní cena7.248 Kč

Detail zboží

Gaber BGPK - sklopná stolová noha

Sklopná centrální stolová noha BGPK, výrobce Gaber. Kulatý sloupek z eloxovaného hliníku, ocelová podstava zalitá v plastu. Mechanismus pro sklápění desky. Barva šedá nebo...

Prodejní cena6.050 Kč

Detail zboží

Gaber BGPJ - sklopná stolová noha

Sklopná centrální stolová noha BGPJ, výrobce Gaber. Hranatý sloupek z eloxovaného hliníku, ocelová podstava zalitá v plastu. Mechanismus pro sklápění desky. Barva šedá nebo...

Prodejní cena6.280 Kč

Detail zboží

Gaber BG2J - stolové nohy (pár)

Pár stolových nohou BG2J, výrobce Gaber. Hranatý sloupek z eloxovaného hliníku, ocelová podstava zalitá v plastu pro lepší odolnost. Velikost desky až 120x80 cm. Barva šedá nebo...

Prodejní cena6.437 Kč

Detail zboží

Gaber BQJ - centrální stolová noha

Centrální stolová noha BQJ, výrobce Gaber. Hranatý sloupek z eloxovaného hliníku, čtvercová ocelová podstava 40x40 cm, zalitá v plastu pro lepší odolnost. Barva šedá. Vhodná pro...

Prodejní cena3.125 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 4