"Plastové židle jsou lehké, odolné, snadno se udržují a nabízejí téměř nekonečné množství tvarů a barev."

Moderní plastové židle a křesílka italské výroby vhodné pro domácnosti, i pro restaurace, kavárny, cukrárny, jídelny, čekárny a kanceláře. Z velké části se jedná o židle stohovatelné a židle vhodné pro venkovní použití.

Ceny židlí, které zde nejsou uvedeny, sdělíme na dotaz.

Pedrali

Volt HB 674 - plastová jídelní židle s područkami

Plastová jídelní židle VOLT HB 674 - upravená variantra židle Volt 673 s područkami. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen, 8 barev.

Prodejní cena3.013 Kč

Detail zboží

Volt HB 673 - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle VOLT 673 - upravená variantra židle Volt 670 s vyšším opěradlem. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen, 8 barev.

Prodejní cena2.650 Kč

Detail zboží

Dome 265 - plastová jídelní židle s područkami

Venkovní plastové křesílko vhodné na terasu či na zahradu, 7 různých barev. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen. Stohovatelné, pevné, vhodné pro restaurace a kavárny.

Prodejní cena3.049 Kč

Detail zboží

Dome 260 - plastová jídelní židle

Venkovní plastová židle vhodná na terasu či na zahradu, 7 různých barev. Celoplastová konstrukce, materiál polypropylen. Stohovatelná, pevná, vhodná pro restaurace a kavárny.

Prodejní cena2.481 Kč

Detail zboží

Snow Junior - dětská plastová židle

Celoplastová dětská židle SNOW JUNIOR 303, výrobce Pedrali. Robustní konstrukce z polypropylenu dodává pevnost, hladké a zaoblené tvary omezují riziko úrazu, 5 různých barev.

Prodejní cena1.839 Kč

Detail zboží

Volt 675 - plastová židle s područkami

Plastová jídelní židle s područkami VOLT 675. Kompletně vyrobená z polyproylenu, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 7 různých barev.

Prodejní cena3.073 Kč

Detail zboží

Volt 670 - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle VOLT 670. Kompletně vyrobená z polyproylenu, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 7 různých barev.

Prodejní cena2.650 Kč

Detail zboží

Gliss 360 Lounge - otočné plastové křeslo

Křeslo GLISS 360 Lounge, výrobce Pedrali. Sedák vyrobený z technopolymeru, otočný, bílá nebo béžová barva. Centrální kovová noha, bílá nebo leštěný hliník.

Prodejní cena9.995 Kč

Detail zboží

Gliss 350 Swing - plastové houpací křeslo

Houpací křeslo GLISS 350 Swing, výrobce Pedrali. Skořepina sedáku vyrobená z technopolymeru, bílá nebo béžová barva. Drátěné nohy s dřevěnými lyžinami z jasanového dřeva.

Prodejní cena8.531 Kč

Detail zboží

Gliss 340 Lounge - plastové křeslo

Křeslo GLISS 340 Lounge, výrobce Pedrali. Skořepina sedáku vyrobená z technopolymeru, bílá nebo béžová barva. Drátěné saňové nohy, chrom nebo bílá barva.

Prodejní cena5.481 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 5