"Plastové židle jsou lehké, odolné, snadno se udržují a nabízejí téměř nekonečné množství tvarů a barev."

Moderní plastové židle a křesílka italské výroby vhodné pro domácnosti, i pro restaurace, kavárny, cukrárny, jídelny, čekárny a kanceláře. Z velké části se jedná o židle stohovatelné a židle vhodné pro venkovní použití.

Ceny židlí, které zde nejsou uvedeny, sdělíme na dotaz.

Gaber

Bakhita B - plastová židle s područkami

Plastová jídelní židle s područkami BAKHITA B - kompletně vyrobená z technopolymeru, vhodná pro venkovní použití, 10 různých barev.

Prodejní cena2.759 Kč

Detail zboží

Bakhita - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle BAKHITA. Kompletně vyrobená z technopolymeru, stohovatelná, vhodná pro venkovní použití. 10 různých barev.

Prodejní cena2.444 Kč

Detail zboží

Blog - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle BLOG, výrobce Gaber. Sedák z technopolymeru, 5 barev. Kovové kulaté nohy, provedení chrom, satinato nebo bílá barva. Stohovatelná, vhodná pro venkovní...

Prodejní cena2.844 Kč

Detail zboží

Moema BL - plastové křesílko s dřevěnýma nohama

Plastové křesílko MOEMA BL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 8 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Elegantní nadčasový design.

Prodejní cena5.554 Kč

Detail zboží

Panama BBL - plastové křesílko s dřevěnýma nohama

Plastová jídelní židle s područkami PANAMA BBL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 6 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Stohovatelná, lehká.

Prodejní cena4.392 Kč

Detail zboží

Panama BL - plastová židle s dřevěnýma nohama

Plastová jídelní židle PANAMA BL, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, 6 různých barev. Dřevěné bukové nohy, přírodní odstín. Stohovatelná, lehká.

Prodejní cena3.194 Kč

Detail zboží

Iris B - plastové křesílko

Plastové křesílko IRIS s područkami, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, kovové nohy zalité v plastu, 8 barev. Vhodné pro venkovní použití, stohovatelné, lehké, pevné.

Prodejní cena2.118 Kč

Detail zboží

Iris - plastová jídelní židle

Plastová jídelní židle IRIS, výrobce Gaber. Mušle vyrobená z technopolymeru, kovové nohy zalité v plastu, 8 barev. Vhodná pro venkovní použití, stohovatelná, lehká, pevná.

Prodejní cena1.924 Kč

Detail zboží

Open - plastové křesílko

Celoplastové křesílko OPEN, výrobce Gaber. Kompletně vyrobené z technopolymeru, 5 různých barev. Vhodné pro venkovní použití, stohovatelné, elegantní.

Prodejní cena2.396 Kč

Detail zboží

Over - plastová jídelní židle

Celoplastová jídelní židle OVER, výrobce Gaber. Kompletně vyrobená z technopolymeru, nohy vždy šedé, sedák a opěrák v 16 barvách. Vhodná pro venkovní použití, stohovatelná.

Prodejní cena2.795 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 3