Velký výběr kvalitních barových židlí - s pístem a nastavitelnou výškou nebo pevné, se čtyřma nohama nebo na centrální nohze. Všechny barovky v našem sortimentu jsou vhodné nejen pro domácnosti, ale zejména pro restaurace, bary, kavárny a kluby. Najdete zde také barové židle vhodné pro venkovní použití i barové židle stohovatelné.

Výška sedáku barových židlí bývá zpravidla 75÷80 cm, tak aby byly vhodné k barovému pultu o standardní výšce 110÷115 cm. Mnoho modelů je ale nabízeno i ve sníženém provedení s výškou sedáku 65÷70 cm, přičemž využití najdou hlavně v bytových interiérech, kde bývají pulty řešeny jako zvýšená část kuchyňské linky s výškou okolo 90÷100 cm. U barových židlí s pístem se rozsah nastavení výšky pohybuje zpravidla v rozmezí 60÷80 cm.

Ceny židlí, které zde nejsou uvedeny, sdělíme na dotaz.

Gaber

Freedom - barová židle s pístem

Barová židle FREEDOM, výrobce Gaber. Plastový sedák z technopolymeru, různé dvoubarevné kombinace rámu a sedáku. Cetrální noha s pístem / bez pístu, chrom nebo satinato. Výška...

Prodejní cena9.232 Kč

Detail zboží

Octo - barová židle s pístem

Barová židle OCTO, výrobce Gaber. Plastový sedák z technopolymeru, různé dvoubarevné kombinace rámu a sedáku. Cetrální noha s pístem nebo pevná, chrom nebo satianto. Výška...

Prodejní cena9.874 Kč

Detail zboží

Joe - barová židle s pístem

Barová židle JOE, výrobce Gaber. Dřevěný dubový sedák, přírodní nebo wengé. Cetrální noha s pístem / bez pístu, provedení chrom. Výška nastavitelná 60-75 cm.

Prodejní cena9.232 Kč

Detail zboží

Moema - barová židle s pístem

Barová židle MOEMA, výrobce Gaber. Plastový sedák z technopolymeru, 3 lesklé a 3 transparentní barvy. Centrální noha s pístem, provedení chrom. Výška nastavitelná 60-75 cm.

Prodejní cena5.953 Kč

Detail zboží

Pop - barová židle

Barová židle POP, výrobce Gaber. Plastový sedák z technopolymeru ve 4 barvách. Centrální kovová noha v provedení chrom, výška 75 cm.

Prodejní cena9.232 Kč

Detail zboží

Prodige - barová židle

Barová židle PRODIGE, výrobce Gaber. Plastová mušle z technopolymeru, 12 barev, vyšší opěrák. Hranaté nohy, provedení chrom nebo prášková barva pro venkovní použití. Výška 75 cm.

Prodejní cena3.158 Kč

Detail zboží

Ofer - barová židle

Barová židle OFER, výrobce Gaber. Plastová mušle z technopolymeru, 5 barev. Hranaté nohy z anodizovaného hliníku. Výška 75 cm nebo 60 cm. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena3.364 Kč

Detail zboží

Liberty - barová židle

Barová židle LIBERTY, výrobce Gaber. Plastová mušle z technopolymeru, 8 barev. Hranaté nohy z anodizovaného hliníku, vhodná pro venkovní použití. Výška 75 cm nebo 60 cm.

Prodejní cena3.364 Kč

Detail zboží

Link - barová židle

Kovová barová židle LINK, výrobce Gaber. Kompletně vyrobená z trubkových profilů, prášková barva pro venkovní použití, 4 odstíny. Výška 75 cm, stohovatelná.

Prodejní cena5.929 Kč

Detail zboží

Shiver - barová židle

Celoplastová barová židle SHIVER, výrobce Gaber. Kompletně vyrobená z technopolymeru, 7 barev. Výška 75 cm. Stohovatelná, lehká, odolná. Vhodná pro venkovní použití.

Prodejní cena2.602 Kč

Detail zboží

Strana 1 z 2